Navrhnuté pre vás, vyrobené pre budúcnosť

"Nový Cibes Cloud Plus je súčasťou našej ďalšej generácie výťahov, štýlového plošinového výťahu, ktorý je navrhnutý tak, aby spĺňal takmer všetky právne a estetické požiadavky a ponúka vám dostupnosť, ktorú potrebujete, a ešte viac. Toto je dokonalý príklad škandinávskeho dizajnu, kde funkcia, krása a farba idú ruka v ruke, aby sa výťah bez problémov integroval do akejkoľvek súkromnej alebo verejnej budovy. Objavte všetky detaily.

Široká škála veľkostí

"Cibes Cloud Plus má najširšiu škálu veľkostí plošín na trhu, vďaka čomu sa výťah zmestí takmer do každého priestoru.

Jednoduchá aktualizácia

"Vďaka inteligentnej a flexibilnej konštrukcii je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým predĺžiť životnosť vášho výťahu prostredníctvom neustálych aktualizácií a upgradov.

Krásne farebné výbery

Cloud Plus je k dispozícii v 7 krásnych farebných kombináciách vybraných našimi odborníkmi na dizajn.

Minimálna rekonštrukcia

Dodávané v hotových prvkoch so všetkým, čo potrebujete. Žiadna samostatná strojovňa, výťahová šachta zmenšená len o 50 mm a svetlá výška len 2400 mm na najvyššom poschodí.


Dizajn, ktorý hovorí k vašim zmyslom

"Neustále spochybňujeme zážitok z výťahu posúvaním hraníc funkčnosti a krásy. Cestovanie v Cibes Cloud Plus by malo byť jednoduché, jednoduché a pohodlné. Samovysvetľujúci dizajn hovorí k vašim zmyslom, stačí položiť dlaň na tlačidlo a cestovať. Ovládací panel má dvojsmerné tlačidlá, takže na ne môžete zatlačiť zhora alebo spredu, vďaka čomu je ideálny pre všetkých pasažierov.


Posúvanie bezbariérového bývania na vyššiu úroveň

Cibes Cloud Plus Platform Lift presahuje požiadavky na dostupnosť; je navrhnutý tak, aby pozdvihol štýl a zážitok z akejkoľvek budovy. Keď vstúpite do tohto nového modelu výťahu, zistíte, že všetky materiály a farby boli starostlivo vybrané našimi odborníkmi.
Image
Image


Široká škála veľkostí výťahov

S 20 rôznymi veľkosťami zdvihákov má Cibes Cloud Plus najširšiu škálu veľkostí plošín na trhu. Najmenšia veľkosť sa zmestí len do 1 m2. Vďaka tomu je výťah dostatočne malý, aby sa zmestil do priestoru šatníka, no zároveň dostatočne veľký na to, aby zmenil váš každodenný život.


Panoramatický dizajn výťahu

Cibes Cloud Plus je štandardne plne presklený, čo znamená, že si môžete vychutnať plný 360˚ pohľad na vašu budovu a udržiavať akýkoľvek priestor otvorený a vzdušný vďaka panoramatickej výťahovej šachte a dverám.
Image

Štandard pre Cibes Cloud Plus

Zatiaľ čo Cibes Cloud Plus vám dáva viac možností ako kedykoľvek predtým, už štandardná verzia vám ponúka vysoký komfort, ktorý umocní váš zážitok a urobí z každej jazdy potešenie.

Perfektná kolekcia farieb

Vyberte si jednu z našich dizajnových farebných kolekcií

Naši dizajnéri pre vás vytvorili kolekciu 7 starostlivo vybraných harmonizujúcich farebných kombinácií. Od diskrétnych a minimalistických odtieňov bielej až po výrazné a krásne farby, vďaka ktorým bude výťah pútavým kúskom vašej budovy. Nie je to, čo ste hľadali? Vytvorte si svoj vlastný jedinečný dizajn s takmer 300 dostupnými farbami.


Brána na najvyššom poschodí

Ak máte na najvyššom poschodí šikmý strop alebo radi udržiavate miestnosť čo najotvorenejšiu a vzdušnú, môžete sa namiesto celovýškových dverí rozhodnúť pre bránu. Výťah môže byť vybavený 1300 mm vysokou bránou, ktorá sa zmestí pod akýkoľvek strop.
Image

Posuňte svoj výťah na ďalšiu úroveň

Enhance the feeling of luxury and give your lift that extra touch by adding these features.
Image

Salónové dvere

"Nechajte svoj výťah vyniknúť pridaním týchto elegantných a moderných, dvojčinných sedanových dverí, ktoré vylepšia každé prostredie. Dvojité dverné krídla majú integrované automatické otváranie dverí a šetria veľa miesta na každom podestí.
Image

Osvetlenie šachty

"Po stranách štítovej steny výťahovej šachty je možné doplniť LED osvetlenie. Ide o možnosť osvetlenia, ktorá prináša teplo a umocňuje atmosféru akéhokoľvek prostredia.
Image

Pristávacie svetlo

Poskytnite dodatočný zdroj svetla v tmavých miestnostiach. Pristávacie svetlo je umiestnené nad rámom dverí a aktivuje sa, keď výťah príde na poschodie.
Image

Indikátor úrovne

Nad dvere výťahu je možné doplniť indikátory hladiny. Takto môžete zvonku vždy vidieť, na ktorom poschodí sa výťah nachádza. Ukazovateľ hladiny má moderný dizajn a je vždy vyhotovený v čiernej farbe.

Špecifikácie a detaily modelu

Technické informácie

Inštalácia: Vnútorná
Menovité zaťaženie: 300/400/500 kg
Napájanie: 1x230 VAC/3x230 VAC/3x400 VAC, 50 Hz, 16 A, 3x2,5 mm²
Rýchlosť: Max 0,15 m/s
Minimálna svetlá výška: Najvyššie poschodie 2400 mm (dvere na celú výšku)
Výťah: 50 mm alebo 0 mm s nájazdovou rampou
Systém pohonu: skrutka a matica
Max zdvih: 20 m
Maximálny počet zastávok: 6
Ovládanie zdvihu: Jeden dotyk (automatická jazda) na podestách, zadržanie na plošine
Výkon motora: 1,5 kW
Strojovňa: Integrovaná (MRL)
Konfigurácia dverí: Jeden prístup, otvorené, priľahlé
Smernice a normy: MD 2006/42/ES, EN 81-41


Kontaktujte nás

Hľadáte riešenie výťahu pre váš dom alebo firmu?
Kontaktujte nás prostredníctvom formulára a požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Prosím vyplňte všetky požadované polia
Prosím vyplňte všetky požadované polia


Naše produkty


Odkazy

> BEZ BARIÉR

Dajte o nás vedieť priateľom:


Kontakt

Tel.: +421910818180
Email: info@homelift.sk


Konfigurátor

Už čoskoro...