Pohodlný, nákladovo efektívny a nadčasový škandinávsky dizajn

"Hľadáte pohodlné a cenovo výhodné riešenie výťahu s automatickým ovládaním? C1 Pure je cenovo dostupný, priestorovo efektívny a ľahko sa inštaluje, čo z neho robí skvelé riešenie výťahu pre verejné, komerčné a obytné budovy.
Všetky prvky výťahu sú hotové, čo urýchľuje dodávku aj montáž. V skutočnosti môže byť tento unikátny kabínkový výťah dodaný už za 6-8 týždňov a namontovaný za pár dní.

Priestorovo nenáročná konštrukcia

"Cibes C1 Pure je výťah so skrutkovým pohonom bez strojovne, ktorý vyžaduje oveľa menej priestoru ako bežný výťah. Všetko pasuje do šachty. V kombinácii so svetlou výškou iba 2500 mm a zdvíhacou šachtou 100 mm je kabínový výťah C1 dokonalým riešením.

Rychla a jednoduchá inštalácia

"Hotový koncept výťahu môže byť inštalovaný v priebehu niekoľkých dní a vyžaduje minimálnu stavebnú prípravu a oveľa menej stavebných prác ako bežný výťah.

Beží na elektrinu v domácnosti

Nie je potrebné meniť rozvody vo vašom dome, váš domáci výťah beží na bežnú domácu elektrinu. Všetka elektrika je zástrčka & play a C1 Pure je dostupný vo verziách pripravených pre napájanie 3×400, 3×230 a 1×230 VAC.

Znížené náklady na stavbu

Výťah je k dispozícii s hotovou šachtou a vyžaduje minimálnu stavebnú úpravu pre inštaláciu, čo vedie k zníženiu stavebných nákladov.
Image


C1 Pure s hotovou šachtou

"Cibes C1 Pure je k dispozícii s elegantnou, hotovou výťahovou šachtou z oceľových alebo presklených panelov, aby sa skrátil čas výstavby a náklady na výstavbu.
Image


C1 Pure v murovanej šachte

"Cibes C1 Pure je možné dodať bez pripravenej šachty a namontovať ju do murovanej šachty pre bezproblémovú integráciu. Tiež ideálne riešenie na výmenu starého výťahu.
Image


Automatické posuvné dvere

Cibes C1 Pure má teleskopické posuvné dvere pre podesty aj kabínu. Dvere sú k dispozícii s panelmi dverí z ocele alebo skla, ktoré sa otvárajú smerom k stroju.


Ovládanie jedným dotykom

Cibes C1 Pure vybavený plne uzavretou kabínou výťahu vás jediným stlačením tlačidla dopraví na poschodie podľa vášho výberu.
Image
Image


Energeticky úsporné LED

Strop kabíny je navrhnutý s odolnou technológiou zelených LED a inteligentným a energeticky úsporným programovaním osvetlenia.
Image

Menej strojovne

Image

Svetlá výška 2500 mm

Image

Zdvíhacia jama 100 mm

Image

Bezproblémová integrácia

Sloboda dizajnu

Inteligentný nástenný systém vám umožní prispôsobiť si interiér podľa vášho vkusu pred dodaním aj po ňom. Vyberte si jednu z mnohých možností a vylepšite svoj výťah!
Image

Možnosti podlahy

Image

Povrchová úprava kabíny

Image

Možnosti stropu

Image


Možnosti dostupnosti

Hľadáte riešenie osobného výťahu, ktoré spĺňa všetky relevantné štandardy bezbariérovosti? C1 Pure je k dispozícii s celým radom príslušenstva na zjednodušenie ovládania, ktoré sa prispôsobí požiadavkám akéhokoľvek verejného alebo komerčného projektu.


Ovládací panel v súlade s EN 81-70

Robustný horizontálny ovládací panel z nehrdzavejúcej ocele je dostupný ako jedna jednotka pre strojnú stranu (na strane D), alebo ako dvojitá jednotka (na oboch stranách D a B). Keď sa Cibes C1 Pure dodáva s horizontálnym ovládacím panelom, servisný panel je vždy vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, aby zodpovedal.
Image
Image


Tlačidlá v súlade s EN 81-70

Horizontálny ovládací panel je vybavený 50×50 mm dotykovými tlačidlami s podsvietením a Braillovým písmom, zatiaľ čo volacie tlačidlá 50×50 mm sú dotykové a vybavené podsvietením. Volacie tlačidlá sú voliteľne dostupné s čelným panelom v akejkoľvek RAL alebo prémiovej farbe.

Špecifikácie a detaily modelu

Technické informácie

Inštalácia: Vnútorná
Menovité zaťaženie: 300/375/450/525/630 kg
Napájanie: 3 × 400 VAC/3 × 230 VAC, 50/60 Hz, 16 A, 5 × 2,5 mm² alebo 1 × 230 VAC 50/60 Hz, 32 A 5 × 2,5 mm²
Rýchlosť: Max 0,15 m/s
Minimálna svetlá výška: Najvyššie poschodie 2500 mm
Zdvíhacia jama: 100 mm (120 mm, ak je podlaha vybavená dreveným laminátom alebo dlažbou)
Systém pohonu: skrutka a matica
Maximálny zdvih: 15 m
Maximálny počet zastávok: 6
Ovládanie zdvihu: jedným dotykom (automatická jazda)
Výkon motora: 4,0 kW pre 3 x 400 VAC alebo 3,7 kW s 3 x 320/1 x 230 VAC
Strojovňa: Integrovaná (MRL)
Konfigurácia dverí: Jednoduchý prístup/otvorený prístup
Smernice a normy: MD 2006/42/EC, príslušné časti EN 81-41, EN 81-20 a EN 81-70


Kontaktujte nás

Hľadáte riešenie výťahu pre váš dom alebo firmu?
Kontaktujte nás prostredníctvom formulára a požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

Prosím vyplňte všetky požadované polia
Prosím vyplňte všetky požadované polia


Naše produkty


Odkazy

> BEZ BARIÉR

Dajte o nás vedieť priateľom:


Kontakt

Tel.: +421910818180
Email: info@homelift.sk


Konfigurátor

Už čoskoro...